Battal Boy Metal İngiliz Satranç Taşları Antik ve El Yapımı, Masif Ahşap, Hakiki Sedef Süslemeli ve Çekmeceli Tahta

Battal Boy Metal İngiliz Satranç Taşları Antik ve El Yapımı, Masif Ahşap, Hakiki Sedef Süslemeli ve Çekmeceli Tahta (4054)

Marka : GiftHome
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺11.154,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.735,00(KDV Dahil)

Satranç Tahtası; Satranç tahtası tamamen masif ahşaptan ve el işçiliği ile üretilmiştir. Hakiki sedef süslemeleri mevcuttur. Tahta üzerinde kesinlikle baskı yapılmamıştır. Bütün desenler el işçiliği ile masif ahşap, sedef ve diğer malzemeler birleştirilerek oluşturulmuştur. Üzerindeki cila eski yöntemlerle pamuk kullanılarak tamamen el işçiliği ile atılmıştır. Satranç taşlarının plastik muhafazası çekmecelere tam olarak oturmaktadır. Tahtanın özel olarak üretilmiş askılı taşıma çantası mevcuttur. Tahta Boyutu: 50x50x8 cm.dir.

Metal Satranç Taşları; Satranç Taşları zamak alaşımından döküm yapılarak ve üzeri özel kaplama ve boya yapılarak yüksek kalite işçilik ve el emeği ile Türkiye'de üretilmiştir. Aynı zamanda çok güzel bir dekorasyon objesi ve harika bir hediyedir. Figürler Eski İngiliz Kraliyet Üyeleri ve askerlerinden esinlenerek oluşturulmuştur.

Şah yüksekliği : 9 cm. Satranç Taşları Ağırlığı yaklaşık 2 Kg.

Dönem dönem üretici firma tarafından ana tema değişmeksizin figürler üzerinde küçük değişiklikler yapılabilmektedir. Bu nedenle figür modellerinde görsel ile küçük farklılıklar olabilir. Ürün Özenle ve taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlanarak kargoya verilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR