Sıkça Sorulan Sorular


SORU:   Gifthome kimdir ?


CEVAP:  Gifthome; GHC Tekstil, Gıda Pazarlama, Danışmanlık ve E-Ticaret Limited Şirketinin internet üzerinden, hediyelik eşya, kozmetik, ev tekstili, mutfak gereçleri, dekoratif süs eşyaları, tavla ve satranç, yapboz, kutulu oyun vb. ürünleri güvenli alışveriş imkânı ile sizlere sunan, marka ve logosu tescilli E-Ticaret sitesidir.


SORU:    Bir sorun ile karşılaştığımda firmanız ile irtibat kurabilir miyim?


CEVAP:   Kesinlikle evet. Tüm iletişim kanalı adreslerimiz ve firma adresimiz ana sayfanın altında yer alan iletişim sayfamızda mevcuttur. Ayrıca 0 850 3334438 numaralı kurumsal hattımızı da arayarak bize ulaşabilirsiniz.SORU:    Alışveriş yapmak için üye olmak zorunda mıyım?


CEVAP:   Hayır üye olmak zorunlu değildir, üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Üye olmanız ileriki dönemlerde üyelerimize tanımlayacağımız indirim fırsatlarından yararlanmanız ve haberdar olmanız için sizin yararınıza olacaktır. Gifthome ailesine katılımınız bizi mutlu eder.


SORU  :  Ödemeyi nasıl yapabilirim?


CEVAP:   Alışveriş ödemelerinizi;

 

a. Banka havalesi veya EFT ile (%5 indirimli olarak) doğrudan banka hesabımıza,

 

b. 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir ödeme kuruluşu olan PayTR ödeme sistemi (https://www.paytr.com/) vasıtasıyla kredi kartınız ile güvenli şekilde,

 

c. Kapıda nakit ödeme sistemi ile ürünü teslim anında kargo firmasına nakit ödeme şeklinde (+10 TL kargo firması tarafından kapıda ödeme ücreti alınmaktadır) yapabilirsiniz.


SORU   :   Çek kabul ediyor musunuz?


CEVAP :    Hayır.


SORU  :    Pazarlık yapıyor musunuz?


CEVAP :    Üzgünüz, fiyatlarımız sitemizde yazan fiyatlardır, bu fiyatların dışına çıkamıyoruz.


SORU  :     Fatura istemiyorum, indirim yapar mısınız?


CEVAP:     Hayır, bizden aldığınız hizmet karşılığında mutlaka fatura almak zorundasınız.


SORU  :     Kredi Kartı ile ödeme güvenli mi?


CEVAP :     PayTR kredi kartı ödeme altyapısı, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerimizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. (https://www.paytr.com/)


SORU  :     Sistem taksitli alışveriş imkânı tanıyor mu?


CEVAP :    Evet, PayTR ödeme sistemi, bankaların aylık taksit oranları bilgisini ödeme adımında size sunarak taksitli alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.


SORU  :      Hediyeyi direkt olarak göndermek istediğim kişiye gönderebiliyor musunuz?


CEVAP :     Elbette, teslimat adresinizi ayrı, fatura adresinizi ayrı belirleyebilir, gönderimde dikkate almak üzere bize not yazabilir, telefonla iletişime geçebilirsiniz.


SORU  :     Hediye paketi yapıyor musunuz?


CEVAP :    Ödeme adımında bulunan seçimi onaylayarak ücreti karşılığında gönderinizi hediye paketi yaparak adresinize gönderebiliriz.


SORU  :     Hediye göndermek istediğim kişiye not yazabiliyor muyum?


CEVAP :     “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda karşınıza gelen sayfada yer alan “Sipariş Notu” bölümüne yazdığınız notu gönderinize ekleyebiliyoruz.

 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR