www.gifthome.com.tr 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

1.    Banka Havalesi/EFT İle Ödeme (%5 indirimli alışveriş imkanı!)

 

GHC Tekstil, Gıda Pazarlama, Danışmanlık Ve E Ticaret Limited Şirketi 

Türkiye İş Bankası Sultanhamam Şubesi Hesap No: 1602580

IBAN : TR11 0006 4000 0011 0481 6025 80

 

2.       Kredi Kartı İle Ödeme

 

www.gifthome.com.tr e-ticaret sitemiz, kredi kartı ile ödeme konusunda "6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun" kapsamında BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olan PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile anlaşmıştır. 

 

Müşterilerimizin kredi kartı ile ilgili hiçbir bilgisi firmamız tarafından toplanmaz ve saklanmaz. Tamamen güvenliği sağlanmış sistemler ile tüm bankaların ve kredi kuruluşlarının kartlarını kullanabilirsiniz. Bankaların ve kartların belirlediği oranlar çerçevesinde alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.  

 

3.       Kapıda Nakit Ödeme

 

Firmamız kredi kartı olmayan veya kredi kartı ile internette alışveriş yapmak istemeyen müşterilerimizi mağdur etmemek maksadıyla, Aras ve Yurtiçi Kargo firması ile "Kapıda Nakit Ödeme" anlaşması yapmış bulunmaktadır. Tercihiniz doğrultusunda Aras/Yurtiçi Kargo firması siparişinizi kapınıza getirecek ve teslim esnasında ürün bedelini nakit olarak sizden tahsil ederek firmamıza gönderecektir. İşbu aracılık hizmeti için Aras/Yurtiçi Kargo firması sizden 10 TL Kapıda Nakit Ödeme bedeli tahsil edecektir.Bu bedel ödeme aşamasında toplama dahil edilecektir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR