Büyük Boy Metal ROMA Parlak Satranç Taşları ve Beyaz Kareli ve Çekmeceli PLATON Masif Satranç Tahtası

Büyük Boy Metal ROMA Parlak Satranç Taşları ve Beyaz Kareli ve Çekmeceli PLATON Masif Satranç Tahtası (821566)

Marka : GiftHome
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺2.352,24(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.795,54(KDV Dahil)

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!.

PLATON Satranç Tahtası; Satranç tahtası tamamen masif ahşaptan ve özenli el işçiliği ile üretilmiştir. Desenleri arasında hakiki sedef süslemeleri mevcuttur. Tahta üzerinde kesinlikle baskı yapılmamıştır. Bütün desenler el işçiliği ile masif ahşap, sedef ve diğer malzemeler birleştirilerek oluşturulmuştur. Üzerindeki cila eski yöntemlerle pamuk kullanılarak tamamen el işçiliği ile atılmıştır. Satranç taşlarının plastik muhafazası çekmecelere tam olarak oturmaktadır. Tahtanın özel olarak üretilmiş askılı taşıma çantası mevcuttur. Tahta Boyutu: 51x51x9 cm.dir. Oyun Alanı Boyutu: 37,5x37,5 cm.dir. Her Bir Kare Boyutu: 4,5x4,5 cm.dir.

 

Metal Satranç Taşları; Satranç Taşları zamak alaşımından döküm yapılarak ve üzeri özel kaplama ve boya yapılarak yüksek kalite işçilik ve el emeği ile Türkiyede üretilmiştir. Aynı zamanda çok güzel bir dekorasyon objesi ve harika bir hediyedir. Figürler Büyük Roma İmparatorluğu Ordusundan esinlenerek oluşturulmuştur. Şah yüksekliği : 10 cm. Satranç Taşları Ağırlığı yaklaşık 2 Kg.

 

Dönem dönem üretici firma tarafından ana tema değişmeksizin figürler üzerinde küçük değişiklikler yapılabilmektedir. Bu nedenle figür modellerinde görsel ile küçük farklılıklar olabilir. Ürün Özenle ve taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlanarak kargoya verilmektedir.

Benzer Ürünler