Büyük Boy Metal Pegasus Atları Satranç Takımı Parlak ve El Yapımı Masif Ahşap Düz Satranç Tahtası

Büyük Boy Metal Pegasus Atları Satranç Takımı Parlak ve El Yapımı Masif Ahşap Düz Satranç Tahtası (4043)

Marka : GiftHome
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺1.176,12(KDV Dahil)
İndirimli : ₺862,49(KDV Dahil)

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!.

Satranç Tahtası; Satranç tahtası tamamen masif ahşaptan ve el işçiliği ile üretilmiştir. Hakiki sedef süslemeleri mevcuttur. Tahta üzerinde kesinlikle baskı yapılmamıştır. Bütün desenler el işçiliği ile masif ahşap, sedef ve diğer malzemeler birleştirilerek oluşturulmuştur. Üzerindeki cila eski yöntemlerle pamuk kullanılarak tamamen el işçiliği ile atılmıştır. Tahta Boyutu: 45x45x2 cm.dir.

Metal Satranç Taşları; Satranç Taşları zamak alaşımından döküm yapılarak ve üzeri özel kaplama ve boya yapılarak yüksek kalite işçilik ve el emeği ile Türkiyede üretilmiştir. Aynı zamanda çok güzel bir dekorasyon objesi ve harika bir hediyedir. Figürler Eski Yunan Mitolojisinin kanatlı atı Pegasustan esinlenerek oluşturulmuştur. Şah yüksekliği : 9,5 cm. Satranç Taşları Ağırlığı yaklaşık 2 Kg.

Dönem dönem üretici firma tarafından ana tema değişmeksizin figürler üzerinde küçük değişiklikler yapılabilmektedir. Bu nedenle figür modellerinde görsel ile küçük farklılıklar olabilir. Ürün Özenle ve taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlanarak kargoya verilmektedir.

Benzer Ürünler